PROCEANIS HYALURON DRINK | SKLEP

NATURALNE PIĘKNO I DOBRE SAMOPOCZUCIE OD WEWNĄTRZ

Rewolucyjny Proceanis® Hyaluron Drink do picia działa na poziomach niedostępnych dla kosmetyków. Ten wielokrotnie nagradzany suplement do pielęgnacji skóry wykorzystuje naturalny proces wchłaniania ludzkiego ciała, aby odświeżyć komórki i naturalnie cofnąć czas z każdym łykiem. Naturalna, wegańska formuła PROCEANIS® ma strukturę molekularną, która umożliwia jej łatwe rozpuszczenie w krwiobiegu.

[smartslider3 slider=”3″]
proceanis_drink_hyaluron_drink_deep_beauty_800x800-1

PROCEANIS®
KOMPLEKS Z KWASEM HIALURONOWYM

Kwas hialuronowy pozyskujemy w procesie biofermentacji. Dzięki unikalnej, innowacyjnej strukturze molekularnej nasz kompleks z kwasem hialuronowym jest idealny dla naturalnego sposobu dystrybucji do organizmu – przez spożycie. Jest również łatwo metabolizowany i wykazuje wysoką biodostępność.

ODKRYJ ORYGINAŁ WŚRÓD BEAUTY DRINKÓW Z KWASEM HIALURONOWYM,
DLA NATURALNEGO PIĘKNA OD WEWNĄTRZ

Proceanis Hyaluron Drink składa się z czystego, wegańskiego kwasu hialuronowego. Dzięki cennym składnikom odżywczym i ekstraktowi z granatów bogatemu w witaminy zaczyna pracę tam, gdzie inne kosmetyki ją kończą – wewnątrz organizmu. Promuje zachowanie pięknej skóry, włosów i paznokci, a także zdrowej chrząstki i tkanki łącznej – dla widocznej świeżości i zauważalnej równowagi.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.