Odkryj oryginalny Hyaluron Drink

PROCEANIS Hyaluron Drink w formie płynnego suplementu składa się z czystego, wegańskiego kwasu hialuronowego.

Dzięki cennym składnikom odżywczym i bogatemu w witaminy ekstraktowi z granatu, zaczyna działanie tam, gdzie inne kosmetyki kończą: w głębi organizmu.

W ten sposób sprzyja zachowaniu pięknej skóry, włosów i paznokci oraz zdrowej tkanki chrzęstnej i łącznej – dla widocznie młodszej skóry i zauważalnej równowagi organizmu.

Nasz oryginał na początek

IDEALNY NA START

Butelka o pojemności 200 ml
na 20 dni użytkowania

219.00 pln

Cena podstawowa 109.50 PLN / 100 ml 

Nasz bestseller

EKONOMICZNY WYBÓR

2 butelki o pojemności 200 ml
na 40 dni użytkowania

395.00 pln

Cena podstawowa 98.75 PLN / 100 ml

Praktyczny w podróży

PRAKTYCZNY I PORĘCZNY

21 fiolek o pojemności 10 ml
na 21 dni użytkowania

285.00 pln

Cena podstawowa 135.71 PLN / 100 ml

PRAWDZIWE PIĘKNO POCHODZI Z WNĘTRZA

Dobrze nawodnione ciało promienieje i jest pełne witalności.

Nasz produkt to naturalny suplement diety, który jest łatwo przyswajalny przez organizm i zapewnia mu intensywny zastrzyk nawilżenia.

Nasz napój hialuronowy składa się z czystego, wegańskiego kwasu hialuronowego, a dzięki cennym składnikom odżywczym i bogatemu w witaminy ekstraktowi z granatu, zaczyna działanie tam, gdzie inne kosmetyki kończą: od wewnątrz.

W ten sposób sprzyja zachowaniu pięknej skóry, włosów i paznokci oraz zdrowej tkanki chrzęstnej i łącznej – dla odczuwalnie nawilżonej i odżywionej skóry oraz równowagi całego organizmu.

To, co sprawia, że jest wyjątkowy, to sposób w jaki jest dostarczany naszemu ciału: przyjmując kwas hialuronowy w płynnej postaci suplementu diety, jego małe- i wielkie cząsteczki mogą dotrzeć w głąb organizmu wraz z substancjami odżywczymi i zostać natychmiast wchłonięte.

proceanis_drink_hyaluron_drink_deep_beauty_800x800-1

FAQ

Spożywaj 10 ml nierozcieńczonego preparatu o dowolnej porze dnia, niezależnie od posiłków popijając szklanką wody lub na czczo.

Ze względu na powolne tempo procesów metabolicznych w tkance łącznej zalecamy ciągłe spożycie przez conajmniej 3 miesiące

Przechowuj PHD w chłodnym, suchym miejscu (poniżej 25 ° C / 77 ° F)

Beauty drink | Proceanis polska

PROCEANIS®- Hyaluron Drink

Advanced Beauty Formula łączy sprawdzony kompleks kwasu hialuronowego PROCEANIS® z synergistycznym połączeniem składników odżywczych dla skóry i owocowego ekstraktu z granatu.

Nasz kwas hialuronowy uzyskujemy poprzez biofermentację. Dzięki swojej unikalnej, innowacyjnej strukturze molekularnej, nasz kompleks kwasu hialuronowego idealnie nadaje się do naturalnego wchłaniania z pożywieniem. Zawarty kwas hialuronowy może być łatwo metabolizowany i jest dostępny dla organizmu w dowolnym momencie, gdy jest potrzebny.

  • Wyprodukowane w Niemczech
  • Wysoce dostępny i dobrze tolerowany
  • Nie zawiera sztucznych słodzików, sztucznych barwników i aromatów
  • Produkt odpowiedni dla kobiet w ciąży i karmiących
  • Jest w 100% naturalny, spełnia normy HACCP, DIN ISO 9001: 2000 i działa zgodnie z wytycznymi GMP
0