HYALURON DRINK

NATURALNE PIĘKNO I DOBRE SAMOPOCZUCIE OD WEWNĄTRZ

Rewolucyjny Proceanis® Hyaluron Drink do picia działa na poziomach niedostępnych dla kosmetyków. Ten wielokrotnie nagradzany suplement do pielęgnacji skóry wykorzystuje naturalny proces wchłaniania ludzkiego ciała, aby odświeżyć komórki i naturalnie cofnąć czas z każdym łykiem. Naturalna, wegańska formuła PROCEANIS® ma strukturę molekularną, która umożliwia jej łatwe rozpuszczenie w krwiobiegu.

Gwarantujemy stale wysoką i sprawdzoną jakość i bezpieczeństwo wszystkich naszych produktów. Projektujemy i produkujemy w 100% w Niemczech, wybieramy nasze składniki z najwyższą starannością w odniesieniu do pochodzenia surowców oraz ich składu i przetwarzania.

[smartslider3 slider=”3″]

ODKRYJ ORYGINAŁ WŚRÓD BEAUTY DRINKÓW Z KWASEM HIALURONOWYM,
DLA NATURALNEGO PIĘKNA OD WEWNĄTRZ

Proceanis Hyaluron Drink składa się z czystego, wegańskiego kwasu hialuronowego powstałego w procesie fermentacji roślinnej. Dzięki cennym składnikom odżywczym i ekstraktowi z granatów bogatemu w witaminy zaczyna pracę tam, gdzie inne kosmetyki ją kończą – wewnątrz organizmu. Promuje zachowanie pięknej skóry, włosów i paznokci, a także zdrowej chrząstki i tkanki łącznej – dla widocznej świeżości i zauważalnej równowagi.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4