cropped-Proceanis-logo-_-Proceanis-Polska.png

„Naszym celem jest sprawić aby klient czuł się dobrze we własnej skórze”

Dipl. Ing. Heiko Christian Bross, Dr. Henning Jüchter

PROCEANIS kieruje się dbałością o wewnętrzne piękno oraz dobre samopoczucie”

 

Woda oznacza życie. Wszystkie procesy w przyrodzie, ludzi, roślin czy zwierząt, zależą od wody. „Woda jest źródłem odwagi i energii życiowej”, mówią chińczycy. A dalekowschodnia mądrość „Jesteś tym, co jesz” odgrywa kluczową rolę w historii PROCEANIS®.

 PROCEANIS GmbH jest pionierem w zakresie suplementów diety z kwasem hialuronowym. Założona w 2011 r. przez dr H. Jüchter i H. Bross w Hamburgu stała się pierwszą firmą w Europie, która w 2012 r. wprowadziła pierwszy na świecie napój kosmetyczny z płynnym kwasem hialuronowym. Dzięki szybko rosnącej liczbie zadowolonych klientów, PROCEANIS obecnie wysyła Hyaluron Drink na całym świecie. 

 

Aby absorbować kwas hialuronowy w postaci suplementu diety, wymagana jest molekularna struktura kwasu. Kilka lat temu nauka zakładała, że kwas hialuronowy nie może być wchłaniany przez żywność. Zachęceni badaniami nad kwasem hialuronowym i przyjacielem swojej rodziny, Heiko Bross i Henning Jüchter rozpoczęli rozwój swojej formuły z kwasem hialuronowym w 2010r. Hyaluron Drink jest produkowany w Niemczech bez testów na zwierzętach i jest 100% wegański – uzyskany w drodze fermentacji organicznej. 

 

Jako że, produkcja, pakowanie i transport zużywają cenną energię, wytwarzają odpady i uwalniają szkodliwy dwutlenek węgla PROCEANIS® stawia na filozofię „zero waste” i wspiera projekty oczyszczania mórz z odpadów i tworzyw sztucznych. Oszczędzamy na marketingu i reklamie. Skupiamy się na rekomendacjach ustnych i jednym produkcie, które w naturalny sposób determinują rozwój branży nutrii kosmetycznej i suplementacji – podróż PROCEANIS® dopiero się rozpoczęła. Cieszymy się z każdego nowego pasażera!

 

Holizm

Człowiek należy do natury. Dla nas holizm oznacza, że szanujemy ten fundamentalny związek. Właśnie dlatego naturalność naszego produktu i jego zastosowanie jest najważniejsze: nasz kwas hialuronowy jest wytwarzany przez bakteryjną bio-fermentację, więc jest szczególnie zbliżony do kwasu hialuronowego w organizmie. Spożycie żywności zamyka holistyczny cykl aplikacji.

Zrównoważony rozwój

Holistyczne oznacza zrównoważone i odpowiedzialne działanie ekologicznie. Zwracamy uwagę na procesy oszczędzania zasobów – zarówno na etapie rozwoju, jak i podczas produkcji. Wiemy, że żadne opakowanie nie jest najlepszym opakowaniem. Jednocześnie nasz produkt wymaga ochrony przed wpływami środowiska. Nasze opakowania składają się głównie z materiałów naturalnych i surowców wtórnych.

Innowacyjność

Aby spełnić nasze holistyczne i zrównoważone wymagania, stawiamy na optymalną grę innowacji i trwałości. Korzystamy z naszej wiodącej wiedzy jako lidera innowacji w dziedzinie suplementów diety na bazie kwasu hialuronowego i nieustannie badamy, aby udoskonalić biodostępność i zgodność naszych produktów z najnowszymi odkryciami naukowymi w zakresie żywienia. W tym celu łączymy zaawansowane i zrównoważone procesy produkcyjne, innowacyjne technologie i najnowsze wyniki badań z naszym wieloletnim doświadczeniem w stosowaniu.

Transparentność

Stoimy za naszymi produktami z pełnym przekonaniem i chcemy, aby nasi klienci zrobili to samo. Właśnie dlatego przejrzystość i autentyczność są dla nas szczególnie ważne. Dotrzymujemy obietnicy jakości i nie ukrywamy naszych składników w małym druku. Ceny naszego gwarantowanego unikalnego kompleksu hialuronowego są obliczane rzetelnie. Zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania osobiście.

0

odbierz 10% rabatu na zakupy!

Zapisz się do naszego Newsletter’a i bądź na bieżąco z wszelkimi nowościami i ofertami specjalnymi!